فضای کوچک لوازم اداری

لوازم اداری : هر سازمان و نهادی وقتی شروع به ساختمان­سازی و طراحی دکور می­­کند، علاوه­بر مصالح شیک و رسمی که برای جذب مشتریان و همکاران خود استفاده می­کند، از لوازم اداری متناسب با زمینه­ی فعالیتی خود نیز، استفاده می­کند.

زمانی که مدرسه می­رفتیم، اتاقک مدیر و دفتردار، همیشه یک منظره­ی تماشایی برای زنگ­های تفریح بود.

ماشین فتوکپی بزرگ روی میز مدیر مدرسه، پوشه­های طبقه­بندی شده در اتاق دفتردار، پرونده­ی انضباطی با یک خودکار قرمز در دست معاون که ترس در دل بچه­ ها می­انداخت.

برگه­ آچارهای سفید که با جوهر مایع سیاه، سوالات پر استرس را دربرداشت و ما با مدادهای تازه تراش شده یا خودکارهای رنگارنگ، جواب تک تک سوالات را می­دادیم.

زمانی که دوران انتخاب رشته­ی تحصیلی موردعلاقه­مان رسید، فرم­های پر سوال را پاسخ دادیم و وارد دنیای پر از عشق و علم و هنر شدیم.

کلاس­های­ ریاضی با دکور اشکال هندسی، اعداد بی­نهایت، خط­­­­کش های کوتاه و بلند، گراف های پر از گره، و نمودار آماری میانگین نمرات دانش­آموزان آن کلاس.

اتاق­های­ خیاطی با زمینی از نخ و سوزن، مترهای رنگی، پارچه­های چرمی و حریر، و الگوهای سایزبندی شده­ی دامن و مانتو.

زیرزمین­های هنری با دیوارهای هفت ­رنگ و طرح اساتید هنر روی آن، قلم­موهای پهن و باریک، رنگ­های سرد و گرم، و بوم­های سفید در انتظار کشیده شدن طرح ذهن و روح.

 

نوشت افزار اداری :

هر فرد در هر زمینه­ی تحصیلی و شغلی، نیازمند یک سری لوازم اداری  و تحریر است که کامل ­کننده­ی لوازم محیط کار و تحصیل او است.

در هر اداره و شرکتی، یک سری لوازم اداری و نوشت افزارهای اداری وجود دارد که برای انجام امور روزانه­ی شرکت مورد استفاده قرار می­گیرند.

نوشت افزارها برای استفاده هر فرد بسته به موقعیت شغلی او، متفاوت است. معمولا در ادارات برای مدیران و رئیسان از بهترین و با کیفیت ترین برندها و اجناس، خریداری می­شود.

در هر سازمان اداری و خصوصی، علاوه­بر نوشت افزارهای اداری، لوازم اداری رومیزی مهم و کاربردی وجود دارد که تامین کننده­ی نیازهای روزانه­ی آن سازمان است.

برای این­که نوشت افزار و لوازم اداری رومیزی با قیمت مناسب خریداری شوند، می­توان آن­ها را به صورت پک و ست کامل، انتخاب کرد و از آن­ها بهره برد.

 

  • لوازم اداری رومیزی با قیمت مناسب

نوشت افزارهای اداری و رومیزی، شامل مجموعه کامل : جا قلمی و جامدادی، ساعت رومیزی، خودکار، نگهدارنده­ی کارت ویزیت و کاغذ یادداشت، جای تقویم، پاکت بازکن، پد رومیزی، منگنه و منگنه کش، جا کاغذی، جا سوزنی، پایه چسب، کازیه، پانچ و قیچی می­باشد.

لوازم اداری رومیزی، شامل : انواع دستگاه پرینتر، دستگاه کپی، دستگاه فکس، پلاتر، کاتر، تاکن، تراش، ماشین حساب، اسکناس شمار، فیش پرینتر، پروژکتور و … است.

از دیگر لوازم اداری رومیزی با قیمت مناسب می­توان به :

پوشه و فایل نگهدارنده­ی کاغذ، زیر پایه، استامپ و جوهر، سطل زباله اداری، گیره کاغذی، کتابیار، قیمت ­زن، پشتی طبی، تخته شاسی، چراغ مطالعه، خط­کش، زونکن، انواع کاغذ و اوراق و … اشاره کرد.انواع لوازم اداری

 

دنیای نوشت افزار :

نوشت افزار، ادواتی کوچک، سبک و کاربردی است که در هر مکان و برهه­ای از زمان، برای تمام سنین مناسب و ضروری است.

نوشتن، حساب کردن، طراحی کردن، دوختن و یا حتی پختن یک غذا، همگی به نوشت افزار، خصوصا دفتر و مداد، نیاز دارند.

یک نقاش برای کشیدن طراحی آدمک­ها، یک نویسنده برای نوشتن دیالوگ فیلم، یک حسابدار برای محاسبه­ی ارقام میلیونی، یک خیاط برای اندازه­گیری مشتری­ها، یک آشپز برای نوشتن دستور پخت کیک و غذای دریایی و …هر شخص با هر روحیات و استعدادی، به یک دفتر و مداد نیاز دارند تا رویای خود را روی تکه کاغذی، زنده کنند.

نوشت افزارهای اداری، لوازم اداری هستند که رویای یک حسابدار، بانکدار، معلم، مهندس و … را اجرا می­کنند.

نوشت افزارهای اداری، علاوه­بر دفتر و مداد، شامل وسایل فیزیکی است که متناسب با حرفه­ی شخص، خریداری می­شوند.

به­طور مثال روی میز یک نقشه­کش، خط­کش های متنوع مهندسی و انواع مدادهای طراحی و کامپیوتری که طرح خود را در آن خلق و سپس اجرا کند، نیاز است.

روی میز شخصی که صحافی می­کند، انواع لوازم اداری رومیزی مانند دستگاه پرینتر جوهرافشان و لیزری، دستگاه کپی، دستگاه فکس، دستگاه چاپ عکس رنگی و سیاه سفید، کامپیوتر، پرینتر کارت، دستگاه اسکنر، کاتر، دستگاه سیمی­کن و … وجود دارد.

روی میز مدیران، مجموعه­ای از قلم و خودکار همراه دفاتر، جامدادی و ساعت رومیزی، دستگاه پانچ و منگنه، کاست کاغذ، پایه چسب و … را دیده می­شود.لوازم اداری : هر سازمان و نهادی وقتی شروع به ساختمان­سازی و طراحی دکور می­­کند، علاوه­بر مصالح شیک و رسمی که برای جذب مشتریان و همکاران خود استفاده می­کند

 

لوازم اداری رومیزی 

  • میزکار

داشتن محیطی آرام و نمای ظاهری زیبا با چینش مرتب شده روی یک میز مشکی یا رنگ شده­ی شخصی یا کاری، محلی دلنشین و تاثیرگذار برای درس خواندن و کار کردن است.

این قاعده برای هر سنی با هر جنسیتی در کنار هر جایگاه شغلی که در اجتماع داشته باشند برقرار است.

داشتن یک میز کوچک و شخصی، می­تواند فضایی یونیک را برای هر فرد متناسب با نیاز کاری یا تحصیلی خود، و بسته به سلیقه­ی شخصی او که محیطی ساده و شیک و یا شلوغ و رنگارنگ باشد، فراهم سازد.

همچین فضایی، نیازمند داشتن بهترین لوازم اداری رومیزی با قیمت مناسب و نوشت افزارهای اداری با کیفیت بالا است تا محیطی گیرا و آرامش­بخش را برای مطالعه و انجام فعالیت­ها، به وجود آورد.

بدین صورت، هر شخص نیاز خود را برای انجام کار در رشته­ی تحصیلی یا شغل خود در جامعه، با بهترین امکانات در هر مکانی خواهد داشت.لوازم اداری : هر سازمان و نهادی وقتی شروع به ساختمان­سازی و طراحی دکور می­­کند، علاوه­بر مصالح شیک و رسمی که برای جذب مشتریان و همکاران خود استفاده می­کند

برای معرفی برترین برندهای ایرانی و خارجی چه در زمینه­ی نوشت افزار و چه در زمینه­ی لوازم اداری، می­توان از برندهایی چون :

سامسونگ

اچ پی

کی نت

زبرا

کانن

  • نوشت افزار مانند روان­نویس، کلاسور، جامدادی و … :

پاپکو

فابر کاستل

اونر

استدلر

پنتر

نام برد.