آشنایی با خرید انواع زونکن :

خرید انواع زونکن در شرکت ها و ادارات به افراد کمک می کند تا بتوانند مدارک را به صورت دقیق دسته بندی کنند. زونکن یکی از تجهیزات کاربردی در اداره ها است که کارایی زیادی دارد، وجود زونکن موجب می شود که مدارک نظم خاصی پیدا کنند.

در هر شرکت، موسسه و اداره ای انواع زونکن وجود دارد که از هر نوع استفاده خاصی می شود به عنوان مثال از زونکن بایگانی برای بایگانی کردن اطلاعات یک‌ مجموعه استفاده می شود.

 

به طور کلی افرادی که با اسناد و اوراق زیادی سروکار دارند باید از زونکن برای نظم دهی و مدیریت این اسناد استفاده کنند. استفاده از زونکن روش مناسبی است برای نگهداری اسناد و مدارک و شما از این طریق به راحتی می توانید به مدارک دسترسی پیدا کنید.خرید انواع زونکن در شرکت ها و ادارات به افراد کمک می کند تا بتوانند مدارک را به صورت دقیق دسته بندی کنند. خرید زونکن در سایت بیاتوتخفیف.

نکات مهم در خرید انواع زونکن :

در نظر داشته باشید که زونکن ها انواع مختلفی دارند و با انتخاب زونکن مناسب می توانید از مدارک خود به خوبی نگهداری کنید. خرید انواع زونکن با کیفیت در محافظت از مدارک شما بسیار تاثیر گذار است. ظرفیت زونکن ها حدود ششصد برگه است که البته این ظرفیت بستگی به ابعاد و سایز زونکن دارد.

 

زونکن یا کلاسور در واقع نوعی پوشه یا پرونده محکم و مقاوم است. زونکن ها از متریال مختلفی مانند مقوا و پلاستیک ساخته می شود که در هنگام خرید انواع زونکن باید به کیفیت محصول بسیار توجه کرد. زونکن ها در رنگ های متنوعی تولید می شوند و شما می توانید هر رنگی را که علاقه دارید انتخاب کنید و فضای کار خود را با رنگ های متنوع زیباتر کنید.

 

قفل زونکن ها بخش مهمی در این وسیله هستند، در هنگام خرید انواع زونکن حتما به این مورد توجه کنید. قفل های زونکن معمولا از جنس فلز های ضد زنگ هستند و باید دقت کنید که دو سر قفل به صورت مناسبی قرار بگیرد و تا آسیبی به مدارک وارد نکند.خرید انواع زونکن در شرکت ها و ادارات به افراد کمک می کند تا بتوانند مدارک را به صورت دقیق دسته بندی کنند. خرید زونکن در سایت بیاتوتخفیف.

معرفی انواع زونکن :

زونکن ها بر اساس جنس، ابعاد و همین طور نوع قفل و حلقه انواع مختلفی دارند. امروزه بیشتر زونکن ها از جنس پلاستیک هستند و از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار هستند که می تواند از مدارک شما به خوبی محافظت کند. در هنگام خرید انواع زونکن که به سبک بودن وزن زونکن ها نیز توجه کنید، این مورد بسیار مهم است زیرا به هنگام جابه جایی بهتر است وزن سبکی داشته باشد تا بتوانید آن را به راحتی حمل کنید.

 

از لحاظ ابعاد هم معمولا زونکن ها در ابعاد A4 هستند. البته زونکن هایی با ابعاد A3 و A5 هم وجود دارد که برای امور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد استاندارد برای زونکن A4 است که اکثر افراد از این نوع زونکن استفاده می کنند. زونکن  ها کاربرد های متفاوتی دارند و برای نگهداری اسناد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، همان طور که پیش تر به آن اشاره شد یکی از پرکاربردترین آن ها زونکن بایگانی است که برای بایگانی کردن اطلاعات از آن استفاده می شود.خرید در سایت بیاتوتخفیف.

مشخصات :

  • جهت بایگانی و نگهداری اسناد و مدارک
  • مناسب برای ادارات و وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌ها
  • دارای جای مخصوص نوشتن لیبل
  •  چهار جلد زونکن پیام
  • ساخت ایران

زونکن ها از لحاظ نوع حلقه انواع متفاوتی دارند :

زونکن ها از لحاظ نوع قفل و یا حلقه ها نیز دسته بندی می شوند. نوع حلقه در انتخاب زونکن بسیار موثر است زیرا این موضوع می تواند در چگونگی نگهداری کاغذ تاثیر گذار باشد. این مورد در زونکن های قطور که برای نگهداری حجم زیادی از کاغذ است بسیار مهم تر می باشد.

 

به طور کلی زونکن ها بر اساس حلقه ها به زونکن با حلقه دایره ای، زونکن با حلقه قوسی یا آرک و زونکن با حلقه نیم دایره یا D شکل دسته بندی می شود که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.خرید در سایت بیاتوتخفیف.

زونکن حلقه دایره ای :

زونکن با حلقه های دایره ای کاربرد مشخصی دارد، در واقع ما این نوع زونکن ها را با عنوان کلاسور هم می شناسیم. زونکن یا کلاسوری که تعداد کمتری از کاغذ را در خود جای دهد از این نوع حلقه ها تولید شده است.

 

اگر توجه کرده باشید دیده اید که در زونکن های که قطر بزرگی دارند و در واقع قطور هستند، در صورت استفاده از حلقه های دایره ای، کاغذ ها مرتب و هم تراز بر روی هم قرار نمی گیرند. در نتیجه در زونکن هایی بزرگ از این نوع حلقه استفاده نمی شود. در هنگام خرید انواع زونکن به این مورد توجه کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

زونکن حلقه قوسی :

نوع دیگر زونکن، با حلقه قوسی و آرک است. کاربرد این زونکن ها برای نگهداری حجم بالای کاغذ است. به بیان دیگر در تولید زونکن های قطور از این نوع حلقه استفاده می شود. این حلقه ها موجب می شود که کاغذ ها هم تراز و مرتب نگهداری شوند. ورق زدن کاغذ ها در زونکن هایی با حلقه دایره ای نسبت به حلقه قوسی راحت تر است.

زونکن حلقه های نیم دایره ای :

نوع دیگر زونکن ها با حلقه های نیم دایره ای و یا D شکل است. این نوع از زونکن ها میزان زیادی کاغذ را در خود جای می دهد و هم بسیار راحت ورق می خورند. زونکن ها با حلقه نیم دایره ای با ویژگی هایی که دارد بسیار کاربردی است. تنها نقطه ضعفه این زونکن ها این است که قرار دادن و برداشتن برگه از آن آسان نیست.خرید در سایت بیاتوتخفیف.

خرید انواع زونکن :

خرید انواع زونکن برای هر اداره و موسسه الزامی است. زونکن ها کمک به دسته بندی اسناد و مدارک می کنند که این موضوع برای هر موسسه ای الزامی است.این لوازم جزو تجهیزات کاربردی هستند و زمان خرید انواع زونکن باید به نوع آن توجه کنید و بنا بر نیاز خود زونکن مناسب را خریداری کنید و به نحو احسن از آن استفاده کنید.

زونکن های موجود در سایت بیاتوتخفیف :

  • زونکن لبه فلز7.5سانتی E.H.D بسته10عددی
  • زونکن مقوایی 4 سانت پاپکو بسته 12 عددی
  • زونکن متالیک 4 سانت پاپکو بسته 12عددی
  • زونکن متالیک 8 سانت پاپکو بسته 12عددی