اخبار

خرید عمده لوازم تحریر با برندهای محبوب و قیمت مناسب

خرید عمده لوازم تحریر با برندهای محبوب و قیمت مناسب

خرید عمده لوازم تحریر

خرید عمده لوازم تحریر توسط والدین، حیله‌ای برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خرید این کالای خواستنی است. عده زیادی از پدر و مادر‌هایی که بیشتر از یک فرزند دارند و تعداد دانش‌آموزان آن‌ها بیشتر از ۳ یا ۴ نفر است؛ لوازم التحریر‌های فرزندان مدرسه‌ای خود را به صورت عمده خریداری می‌کنند.

با این کار هم در هزینه‌های خرید این کالای دوست داشتنی صرفه‌جویی می‌کنند و هم می‌توانند تعداد بیشتری از این کالا را در اختیار دانش‌آموزان خود قرار دهند. همچنین آن‌ها می‌توانند تعدادی از این لوازم التحریر‌ها را به هنگام تولد و نیز به عنوان تشویق هدیه بدهند.

علاوه بر والدین مغازه دار‌ها، صاحبان فروشگاه‌ها، دارندگان کسب و کار‌های خانگی، دست فروش‌ها و خرده فروش‌ها نیز انواع گوناگون لوازم التحریر را به صورت عمده از مراکز خرید عمده لوازم التحریر خریداری می‌کنند.

خرید عمده لوازم تحریر

این فروشندگان برای انتقال لوازم التحریر‌های خریداری شده خود یا از وسیله شخصی استفاده می‌کنند و یا کامیونی را اجاره می‌کنند و به این ترتیب کالا‌های خریداری شده خود را به مغازه‌های خود انتقال می‌دهند.

شاید شما نیز به هنگام ورود به فروشگاه‌های لوازم التحریر متوجه همانندی در لوازم التحریر‌های موجود در هر قفسه شده‌اید. در بعضی فروشگاه‌ها دو و یا سه قفسه به یک نوع از انواع لوازم التحریر‌ها اختصاص دارد. این حقیقت اشاره به موضوع عمده خرید لوازم تحریر‌ها توسط صاحبان فروشگاه‌های لوازم التحریر دارد.

بازار تهران و خرید عمده لوازم تحریر

بازار تهران یکی از محله‌های عمده فروشی لوازم تحریر در تهران است. این بازار معمولاٌ در مهرماه و همزمان با بازگشایی مدارس آکنده از جمعیت مردمی می‌شود.

خریداران، لوازم التحریر‌های موردنیاز خود را به صورت عمده و تکی از این بازار خریداری می‌کنند. در این بازار یک راسته به مغازه‌های لوازم التحریرفروشی اختصاص دارد. بسیاری از مغازه دار‌های سرتاسر تهران و استان‌های همجواری مانند استان البرز اجناس خود را به صورت عمده از این بازار خریداری می‌کنند.

بازار تهران و خرید عمده لوازم تحریر

این بازار به همراه بازار کوچه مسجد جامع و بازار بین الحرمین، انواع لوازم التحریر مثل لوازم التحریر‌های رسمی_اداری و لوازم التحریر‌های مربوط به هنرجویان و دانشجویان رشته نقاشی، گرافیک و مهندسی را به صورت عمده به فروش می‌رسانند. همچنین انواع لوازم التحریر‌های دانش‌آموزی ساده و فانتزی نیز در این بازار‌ها به فروش می‌رسد.

ارزانی در خرید عمده لوازم التحریر

خرید عمده لوازم تحریر برای خریداران بسیار به صرفه است. این نوع معامله هم برای فروشندگان و هم برای خریداران لوازم التحریر بسیار مطلوب و موردپسند است و موجب رضایت طرفین می‌شود. در این معامله عمده خر‌ها در ازای خرید تعداد بالای کالا وعده ارزان‌تر فروختن اجناس را از فروشندگان می‌گیرند.

معمولاٌ مراکز فروش عمده لوازم التحریر خیلی سریع خالی از کالا می‌شوند و از طرف دیگر به دلیل پول فراوانی که بعد از هر عمده فروشی در اختیار فروشندگان قرار می‌گیرد، دوباره به راحتی پر از کالا می‌شوند.

بعضی از عمده فروشی‌های لوازم التحریر، لوازم التحریر‌های موردنیاز برای مقاطع سنی مختلف را به صورت پکی مستقل و به شکل بسته‌بندی شده به فروش می‌رسانند.

ارزانی در خرید عمده لوازم التحریر

هر کدام از این بسته‌بندی‌ها به صورت مجزا به فروش می‌رسند اما اقلامی مانند دفتر، مداد، تراش و پاک کن در همه آن‌ها دیده می‌شود. این بسته‌بندی‌ها شامل پک پیش دبستانی، پک ابتدایی، پک متوسطه اول و پک متوسطه دوم می‌شود.

برای مثال اقلام موجود در پک پیش دبستانی شامل ۳ عدد پاک کن، ۲ عدد تراش، ۱ بسته مداد ۱۲ رنگی، ۲ جلد دفتر ۵۰ برگ نقاشی، ۱ بسته مداد شمعی، ۱ بسته رنگ انگشتی، ۱ بسته گل رس، ۱ عدد خمیر سطلی، ۱ بسته مقوا و کاغذ رنگی، ۱ عدد کیف، ۱ عدد جامدادی، ۱ عدد ظرف غذا، ۱ عدد دستمال کاغذی و ۱ عدد لیوان می‌شود و به همین ترتیب پک مربوط به هر کدام از مقاطع تحصیلی شامل اقلام خاص خود است.

مراکز خرید عمده لوازم تحریر

مراکز خرید عمده لوازم تحریر در تهران شامل بازار بین الحرمین، لوازم التحریر فروشی‌های کوچه مسجد جامع، فروشگاه‌های خیابان انقلاب، فروشگاه مدادرنگی رفیع، بازار بزرگ تهران، باغ کتاب‌ها، پاساژ مجید، کتاب فروشی محمد واقع در شرق تهران، شهر کتاب نیاوران، فروشگاه افق، کتاب فروشی همیشه واقع در شهرک غرب تهران، خانه کتاب کوبوک، سوره مهر که در واقع یک شهر کتاب است، فروشگاه قلم، خانه کتاب جنت آباد، فروشگاه لوازم التحریر نگاره و فروشگاه لوازم التحریر ارغوان واقع در محله اختیاره است.

مراکز خرید عمده لوازم تحریر

علاوه بر این‌ها معمولاٌ در هر منطقه از مناطق چندگانه کلان شهر‌ها نیز فروشگاهی برای فروش لوازم التحریر وجود دارد. از دیگر مراکز فروشگاهی لوازم التحریر، نمایشگاه‌هایی است که معمولاٌ در شهریورماه و مهرماه در سراسر نقاط ایران دایر می‌شوند. مدت زمان برگزاری این نمایشگاه‌ها ۱۵ روز و یا کمتر از آن است. غرفه‌ها در روز‌های پایانی معمولاٌ فروش ویژه برگزار می‌کنند و لوازم التحریر‌های خود را با تخفیف ویژه به فروش می‌رسانند.

خرید عمده لوازم تحریر از سایت بیا تو تخفیف

سایت بیا تو تخفیف عرضه‌کننده کابل ترکیبی و کابل شبکه، جزوه تاکن، اکوسالونت، انواع ماشین‌های اداری مانند اسکنر و پرینتر، دستگاه پانچ، پایه پروژکتور، پایه چسب، آب چسب نواری، دستگاه صحافی و پرس کارت، آلبوم برگه دار کارت ویزیت و چک، دستگاه پرس، ماشین حساب، بارکدخوان و اسپیکر در انواع مختلف و با برند‌های گوناگون است.

خرید عمده لوازم تحریر از سایت بیا تو تخفیف

برای تهیه هر کدام از این اجناس و همچنین برای خرید لوازم تحریر عمده می‌توانید از سایت ما دیدن فرمایید و پس از آگاهی از نوع، برند و قیمت کالای موردنظر، آن را سفارش دهید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با کارشناسان سایت ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما:

تهران، پل کریم خان زند، بین خردمند جنوبی، عارف ادیب، پلاک ۶۲، واحد ۸

شماره‌های تماس:

  • ۰۲۱۸۶۰۷۴۵۲۹
  • ۰۲۱۸۶۰۷۴۶۷۷
  • ۰۹۱۲۵۲۴۱۷۲۶

ایمیل:

Javadfaridi۱۳۹۷@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *