اخبار

پرینترهای تک کاره لیزری کانن

پرینترهای تک کاره لیزری کانن

پرینترهای تک کاره لیزری کانن از متداول‌ترین انواع پرینترهایی هستند که مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عبارت دیگر پرینترهایی که توسط برند کانن تولید می‌شوند، از محبوب‌ترین و بهترین انواع پرینترها در سراسر جهان هستند که خوشبختانه در ایران نیز کاربران می‌توانند به این برند و انواع مدل‌های مختلف آن دسترسی داشته باشند.

برند کانن، چاپگرهای لیزری خود را در مدل‌های متفاوتی تولید می‌کنند که تمامی مدل‌های تولید شده توسط آن در گروه پرینترهای تک کاره، دو کاره، سه کاره، چهار کاره و چند کاره دسته بندی می‌شوند که با پیشرفت‌های صورت گرفته در تکنولوژی به قابلیت‌های آنها افزوده گردیده است و چاپگرهای تک کاره لیزری کانن موضوع مورد نظر ما در این مطلب است که می‌خواهیم در مورد قیمت پرینتر لیزری کانن و سایر موارد، آن را در فروشگاه بیا تو تخفیف بررسی کنیم.

پرینترهای تک کاره لیزری کانن چگونه چاپگرهایی است؟

پرینترهای لیزری کانن به گونه‌ای هستند که برای انجام عملیات چاپ و پرینت توسط آنها از اشعه لیزر استفاده می‌شود و دستگاه به شکل مستقیم از جوهر استفاده نمی‌کند.

با این وجود برای انجام عملیات چاپ باید گروهی از اشعه‌های لیزری در کنار هم حرکت کنند و چندین مرتبه به راست و چپ بروند تا پرینت انجام شود.

پرینترهای تک کاره لیزری کانن چگونه چاپگرهایی است؟

لازم به توضیح است که پرینترهای تک کاره لیزری همان طور که از نام این نوع از ماشین های اداری مشخص است، فقط عملیات مربوط به پرینت را انجام می‌دهند و امور دیگری را به واسطه آنها نمی‌توان انجام داد.

معروف‌ترین پرینترهای تک کاره لیزری کانن

پرینترهای تک کاره با برند کانن در مدل‌های متفاوتی به بازار راه پیدا کرده‌اند که برخی از معروف‌ترین مدل‌های آن از قبیل زیر هستند:

  • پرینتر لیزری کانن مدل i-Sensys LBP6030B
  • پرینتر لیزری کانن مدل 6030w
  • پرینتر لیزری کانن مدل 6018w
  • پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP226DW
  • پرینتر لیزری کانن مدل 6030
  • پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP6030
  • پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP212dw
  • پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP6230DW
این مطلب را هم بخوانید:
معرفی انواع ماشین های اداری پرکاربرد

معروف‌ترین پرینترهای تک کاره لیزری کانن

این پرینترها از جوانب مختلف با هم متفاوت هستند به عنوان مثال: تعداد ظرفیت برگه‌ای که توسط کارتریج آنها قابل چاپ است، با هم متفاوت خواهد بود.

پرینترهای تک کاره لیزری برای چه مواردی مناسب هستند؟

با توجه به اینکه پرینترهای تک کاره لیزری canon فقط برای انجام عملیات پرینت قابل استفاده هستند، می‌توان گفت که به کار بردن آنها برای مواقعی مناسب است که فقط به پرینت گرفتن نیاز باشد، اما در شرکت‌ها، سازمان‌ها و یا اداراتی که انواع دیگر قابلیت‌های یک پرینتر مورد نیاز باشد، بهتر است تا از انواع چندکاره چاپگرهای لیزری کانن استفاده کرد.

در نتیجه لازم است تا در حین خرید چاپگرهای تک کاره لیزری کانن به این موضوع توجه داشته باشید.

قیمت پرینترهای تک کاره لیزری کانن

پرینترهای لیزری تک کاره کانن به صورت کلی از قیمت متفاوتی برخوردار هستند که قیمت آنها بر اساس مدل پرینتر به میزان زیادی بالا و یا پایین می‌شود. به عبارت دیگر باید گفت که محدوده قیمت پرینترهای تک کاره کانن بسیار گسترده است و به همین دلیل نمی‌توان قیمت مشخص و دقیقی برای آن تعیین نمود.

قیمت پرینترهای تک کاره لیزری کانن

از این جهت باید ابتدا مدل پرینتر تک کاره کانن مد نظر خود را انتخاب کنید تا امکان بررسی و تعیین هزینه و قیمت آن وجود داشته باشد.

تفاوت پرینترهای تک کاره لیزری کانن با دستگاه کپی چیست؟

بسیاری از افراد می‌پندارند که پرینترها همان دستگاه‌های کپی هستند، در حالی که این موضوع صحت ندارد و پرینتر و دستگاه کپی با هم متفاوت‌اند.

تفاوت پرینترهای تک کاره لیزری کانن با دستگاه کپی

پرینترها عملیات چاپ و پرینت را انجام می‌دهند و قادرند تا تصویر و یا سندی را از روی سیستم به برگه کاغذ منتقل کنند و آن را بر وی کاغذ چاپ نمایند در حالی که دستگاه کپی فقط می‌تواند یک برگه را چندین مرتبه کپی بگیرد و از ظرفیت بسیار بالایی برای کپی برخوردار است.

این مطلب را هم بخوانید:
انواع پرینترهای لیزری ارزان قیمت

اما پرینترهای تک کاره فقط عملیات پرینت را انجام می‌دهند و قادر به انجام عملیات کپی نیستند. با این وجود اگر بخواهید که از قابلیت کپی نیز بهره مند شوید باید پرینترهای چند کاره کانن را تهیه کنید.

کلام پایانی

پرینترهای تک کاره لیزری کانن برای کسانی مناسب است که کاربرد بسیار گسترده‌ای با دستگاه پرینتر ندارند و فقط می‌خواهند مطالبی را پرینت بگیرند.

لازم به توضیح است که این نوع پرینترها را می‌توانید به شکل استوک نیز از بیا تو تخفیف تهیه کنید تا با پرداخت هزینه کمتر بتوانید از قابلیت‌های پرینتر کانن بهره مند گردید.

برای خرید انواع پرینترهای تک کاره لیزری در هر برندی می‌توانrید با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی بیا تو تخفیف در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *