اخبار

قیمت کارتریج hp رنگی

قیمت کارتریج hp رنگی

کارتریج hp رنگی از بهترین نوع کارتریج در بازار می باشد که دارای دو نوع جوهرافشان و لیزری می باشد که کارایی بسیار بالایی دارند و قیمت آنها هم متفاوت است که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی قیمت کارتریج hp رنگی می پردازیم.

کارتریج رنگی hp جوهرافشان

در مورد قیمت کارتریج رنگی hp جوهرافشان می‌توان گفت که قیمت این کارتریج ها بسیار متفاوت است. در این چاپگرها تأمین رنگ برای پرینتر جوهرافشان از طریق کارتریج انجام می‌شود که این چاپگرها با پاشیدن قطرات ریز جوهر بر روی کاغذ از طریق نازل هد باعث ایجاد تصاویر رنگی می‌شوند. در کارتریج جوهرافشان کیفیت چاپ تصاویر و عکس بسیار بالا است و جوهر کارتریج دارای رنگ‌های زرد، قرمز، آبی و مشگی است.

انواع کارتریج جوهرافشان hp

در مورد قیمت کارتریج hp رنگی جوهرافشان می‌توان به این موضوع اشاره کرد که کارتریج جوهری خود به دو دسته دای و پیگمنت تقسیم می‌شود که کارتریج پیگمنت حاوی رنگدانه ولی کارتریج دای دارای رنگدانه است.

انواع کارتریج جوهرافشان hp

این نوع کارتریج از لحاظ قیمت و کیفیت با هم متفاوت هستند؛ یعنی در کارتریج دای بیشتر آب استفاده شده است و به همین علت قیمت آن پایین‌تر است و تصاویر و متون در کارتریج دای در برابر نور خورشید و اشعه ماورا بنفش مقاومت کمتری دارد. در مورد جوهر پیگمنت چون پودری فشرده است داخل کارتریج با آب مخلوط و تصاویر و متون چاپ پر رنگ تر و با کیفیت تر خواهد شد.

کارتریج hp رنگی لیزری

قیمت کارتریج hp رنگی لیزری بسیار مناسب است و اجزای مصرفی این نوع کارتریج تونر است که به جای جوهر استفاده می‌شود. تونر به وسیله شارژ الکترواستاتیک درام و چسبیدن آن به غلتک و بر روی کاغذ باعث ایجاد تصاویر می‌شود.

این مطلب را هم بخوانید:
معرفی انواع دستگاه صحافی

کارتریج رنگی لیزری hp دارای مدل‌های مختلفی است و رنگ‌های آن شامل زرد، آبی، قرمز و مشگی است که با استفاده از تونر و مواد اولیه با کیفیت چاپ اسناد بسیار مناسبی خواهید داشت. این تونر رنگی با دستگاه‌های سازگار hp مطابقت دارد و به خوبی عمل می‌کند و بیشتر برای اسناد رسمی کاربرد دارد.

کارتریج hp رنگی لیزری

ظرفیت کارتریج لیزری از جوهرافشان بیشتر و سرعت چاپ آن بالاتر است و برای ادارات و سازمان‌ها گزینه بسیار مناسبی است که به همین منظور شما می‌توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری بیا تو تخفیف به صورت آنلاین ارتباط و از نحوه خرید کارتریج مشاوره و راهنمایی بگیرید.

شارژ کارتریج hp با بهترین قیمت

همانطور که می‌دانید هر پرینتر توسط جوهر یا تونر کار می‌کند که بدون داشتن این مواد اولیه امکان چاپ وجود ندارد و کارتریج مخزنی است که جوهر یا تونر در آن نگهداری می‌شود زمانی که جوهر یا تونر در کارتریج تمام می‌شود دیگر نیازی نیست کارتریج نو تهیه کنید؛ بلکه می‌توانید آن را شارژ کنید.

قیمت شارژ کارتریج بستگی به نوع پرینتر، مدل، رنگ کارتریج، برند دستگاه و نوع استفاده از آن دارد که شما می‌توانید به راحتی توسط کارشناسان یا متخصصین کارتریج دستگاه را شارژ کنید.

خرید کارتریج hp رنگی

در مورد قیمت کارتریج hp رنگی می‌توان گفت که در موقع خرید به اصل بودن یا طرح بودن کارتریج توجه کنید که قیمت آنها بسیار متفاوت است. در کارتریج اصل به علت اورجینال بودن و کیفیت چاپ بالا هزینه و قیمت آن بالاتر است؛ ولی اگر کارتریج طرح باشد؛ ولی از نوع Grade A باشد کیفیت آن مناسب است و قیمت آن هم مقرون به صرفه است و برای ادارات و سازمان‌های که حجم کاری بالایی دارند مناسب هستند.

این مطلب را هم بخوانید:
قیمت کارتریج hp جوهرافشان

خرید کارتریج hp رنگی

البته باید به این نکته توجه کرد که خرید کارتریج نامرغوب باعث آسیب رسیدن به پرینتر می‌شود؛ بنابراین بهتر است که کارتریج اورجینال خریداری کنید؛ چون هم باعث بالا رفتن کیفیت چاپ اسناد و تصاویر می‌شود و هم در سلامت پرینتر شما نقش دارد که به همین منظور شما می‌توانید به سایت رسمی بیا تو تخفیف مراجعه و نحوه خرید این محصولات و همچنین خرید پرینتر جوهرافشان را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

قیمت کارتریج hp رنگی به عوامل مختلفی بستگی دارد که بر اساس نوع، مدل، رنگ، ظرفیت، سرعت و کیفیت چاپ بستگی دارد که به همین منظور شما می‌توانید با کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی بیا تو تخفیف در ارتباط باشید و از نحوه سفارش این محصولات اطلاع حاصل کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *